ANASAYFASOSYAL HİZMET MESLEĞİ

SOSYAL HİZMET ALANLARI

   KAYNAK
BİLGİLER

 

                                                                                                                               

 


İş İlanı Veriniz

 

 
Bu Alana Reklam Verebilirisniz


 

Ülkemizin Yıllardır En Önemli Meslek ve Sosyal Bilim Sitesi

sosyalhizmetuzmani.org
 


 

 


 

EDİTÖRLER

 

 

  
Aziz ŞEKER

 


 

 

  Kemal GÖKCAN

 

  

      
 
      Bilgi çağının olanaklarından faydalanarak Sosyal Bilimlere ilgi duyan ve Sosyal Hizmet Mesleğini uygulayan SHU hizmet sunmak istiyoruz. Bilgi çağının en büyük imkanlarından birini Internet sistemi oluşturuyor. Internet aracılığı ile bir çok bilgiye ve bir çok yeniliğe çok kısa bir sürede ulaşabiliyorsunuz. Özellikle ülkemizde ve dünyada hızla yaygınlaşmakta olan bu Internet ağı sayesinde bilgi çağının yeniliklerini size ulaştırmak artık çok daha kolay.
 


     
Bu web sayfasının amacı Sosyal Hizmet Mesleğinin tanıtımı bu alandaki bilimsel gelişmeleri takip etmek sosyal bilimlerden faydalanarak psikoloji-sosyoloji-sosyal psikoloji-hukuk alanındaki gelişmeleri bu alandaki gelişmelerin sosyal hizmet mesleği ile olan ortak yanlarını göstermek, sizlerden gelen bilgileri sunmak toplumsal sorumluluğumuzu çağdaş demokrasi anlayışı temelinde toplumsal bilinç oluşturmakta azda olsa bir katkıda bulunmak adına bilgilerimizi sizinle paylaşmak ve sizin sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışmaktır.
 
 


  
  
Sitemiz,1999 yılından bu yana Sosyal Hizmet Alanında büyük bir arşiv oluşturmuştur. Sitemizi ziyaret ettiğiniz ve önerdiğiniz için teşekkür ederiz.
                                 
                                          Saygılarımızla

     
 


 

 

 

Yasal Uyarı , Gizlilik Beyanı ve Künye

 

 

sosyalhizmetuzmani.org © Bütün hakları saklıdır. 
Sitemizde yayınlanan  yazarlarımızın yayınları ve sitemizin yayınları  kaynak gösterilerek ve içeriği değiştirilmemek şartıyla alıntı yapılabilir.